چگونه می توان بهترین باغ پاییزه را پرورش داد

اواخر ماه اوت و اوایل سپتامبر زمانی از سال است که تعطیلات پایان می یابد و بچه ها دوباره به مدرسه می روند. صرف کاهش فعالیت های فضای باز به معنای این نیست که شما نمی توانید به باغ و محوطه سازی منزل خود ادامه دهید. پاییز فراموش شده ترین فصل باغ است. در بیشتر باغ های آمریکای شمالی ، فصل پاییز یک فصل کم استفاده برای باغبانی است. با کاشت یک باغ پاییزه ، شما از این فصل زیبا استفاده می کنید و می توانید کمی بیشتر از باغ خود لذت ببرید. ما در تمام تابستان وقت زیادی را برای ایجاد زیبایی از اولین گلهای بهار صرف می کنیم و غالباً فراموش می کنیم که در طول پاییز از آن بهره ببریم. چه شما می خواهید گیاهان گیاهی و چه درختچه ها و گل ها را بکارید ، گیاهان و گیاهان شگفت انگیزی وجود دارد که بهترین نمایش خود را بین اوت و اکتبر به نمایش می گذارند.

پاییز زمان خوبی برای پرورش برخی از سبزیجات فصل خنک است. به طور معمول ، سبزیجاتی که در هوای خنک بهترین رشد را دارند سبزیجات برگ دار ، گیاهان ریشه ای و اعضای مختلف خانواده کلم ها هستند. چغندر ، هویج ، نخود فرنگی ، تربچه ، تربچه ، اسفناج ، کلم بروکلی ، گل کلم و جوانه بروکسل ممکن است در اوایل ماه اوت برای برداشت پاییزه کاشته شوند. بعضی از آنها حتی یخبندانهای سبک را تحمل خواهند کرد. این سبزیجات شگفت انگیز برای رشد در این زمان از سال هستند و طعم آنها بسیار بهتر از محصولات خریداری شده در فروشگاه است. یک باغ پاییزه بکارید و در ماه های خنک سال از سبزیجات داخلی لذت ببرید.

پاییز برای باغبان چند ساله یک زمان رضایت بخش از سال است. 6 تا 8 هفته باغ پاییزی زیبا هنوز در پیش است. گیاهان چند ساله که در گرمای تابستان آویزان و کمرنگ می شوند ، ممکن است دوباره شکوفا شوند و گیاهان شکوفاً پاییز در قیمت گل آزالیا شکوه کامل خود هستند. به سراغ رنگهایی بروید که مکمل برگهای در حال سقوط هستند. برخی از گیاهان چند ساله (بگونیا یا گلدانه های طلایی) ، یک ساله (مادران) و درختچه ها (سماق یا فوترگیلا) را امتحان کنید که در پس زمینه تماشایی فصل تغییر می کنند. چند ساله گیاهان طلای روشن یا نارنجی یا حتی قرمز را انتخاب کنید. اینها تا اولین یخبندان فصل شکوفا می شوند.

در طول پاییز زمان آن فرا رسیده است که به فکر زمستان و آماده سازی تختخوابهای چند ساله خود باشید. تعدادی از کارهای پاکسازی و آماده سازی زمستان وجود دارد که باید انجام دهید. با پیشرفت پاییز ، می خواهید پاکسازی برگ ها را از تخت باغ خود شروع کنید. در صورت رها شدن کاملاً مات ، ممکن است شرایطی ایجاد کنند که باعث پوسیدگی ریشه شود. می توانید از برگ های خرد شده برای مالچ کردن باغ خود استفاده کنید. همچنین ، اوایل ماه اکتبر زمان خوبی برای هرس گیاهان علفی است که با اولین سرما از بین می روند
از ماههای خنک پس از تابستان برای زیبایی باغ و محوطه سازی خود برای فصل پاییز استفاده کنید و آن را برای زمستان سرد آماده کنید. هرچه بیشتر به باغبانی خود در طول سال تمایل داشته باشید ، با گذشت هر فصل ، بی دردسرتر به نظر می رسد.