چرا بیماران در کلینیک های قلب به سر می برند

دلایل زیادی وجود دارد که در نهایت بیماران در کلینیک قلب بررسی می شوند. آنها ممکن است نوعی بحران سلامتی را تجربه کرده باشند که شامل ایست قلبی ، فشار خون بالا ، گرفتگی عروق ، درد یا عملکرد نامناسب است. سیستم قلبی عروقی یک سیستم پیچیده است که بهتر است توسط متخصصی مانند یک متخصص قلب و عروق دارای هیئت مدیره بررسی شود. آزمایشاتی که ممکن است برای مرتب کردن مشکلات و تشخیص کامل به بیماران انجام شود شامل آزمایش های استرس قلبی ، آزمایش خون ، الکتروکاردیوگرام و موارد دیگر است. این امکانات پزشکی برای کمک به بیماران در بازگشت به عملکرد طبیعی و بازگرداندن بدنشان به زندگی عادی بسیار مفید است. اما چگونه این بیماران در آنجا به سرانجام رسیدند؟

گزینه های سبک زندگی

انتخاب شیوه زندگی که افراد انجام می دهند اغلب مواردی است که آنها را از درب ورودی یک کلینیک قلب هدایت می کند. آنها ممکن است با اتومبیل یا آمبولانس وارد شوند اما بسیاری از اقدامات شخصی آنها باعث ملاقات یا ماندن در بیمارستان است. یک انتخاب نادرست که آنها انجام دادند ، آنچه که خوردند بود. خوردن غذاهای کاملاً فرآوری شده و پر چربی راهی عالی برای جمع شدن پوندها و گرفتگی عروق است که هر دو سیستم قلبی عروقی را تحت فشار قرار می دهند. کشیدن سیگار یکی دیگر از موارد منع ممنوعیت است مگر اینکه فردی بخواهد در نهایت دچار سکته مغزی یا ایست قلبی شود. داشتن یک زندگی پر از استرس بدون داشتن زرادخانه ای از تاکتیک های مقابله ، یکی دیگر از سکته های قلبی در انتظار وقوع است.

وراثت اتفاق می افتد

DNA فرد همچنین می تواند دلیل پیچیدن وی در کلینیک قلب باشد. فشار خون بالا هترین متخصص قلب در مشهد یا مشکلات کرونر ممکن است از اعضای خانواده که یک ژن مشترک دارند به ارث برسد. مسائل مادرزادی نیز رخ می دهد. برخی از نوزادان با سوفل یا اختلالات ضربان قلب متولد می شوند که نیاز به کمک پزشکان پزشکی مانند متخصصان قلب دارد.

غفلت از زندگی

ممکن است شخصی در کلینیک قلب به سرانجام برسد زیرا برخی از موارد مهم را نادیده گرفته است. به عنوان مثال ، اگر ممکن است شخصی برای معاینه و تمیزکاری منظم به دندانپزشک مراجعه نکرده باشد ، اجازه می دهد پلاک و پوسیدگی به خوبی ثابت شود. داشتن چالش های دندانی می تواند منجر به مشکلات کرونر همراه با دندان های بیمار شود. اگر فردی طبق دستور پزشک خانواده یا متخصص قلب از داروها استفاده نکند ، ممکن است در بیمارستان در وضعیت جدی قرار بگیرد. پیروی نکردن از دستورات پزشک یکی دیگر از موارد سهل انگاری است که می تواند منجر به عواقب جدی از جمله مرگ شود.